Gdy jesteś w ciąży, wszystko się kręci wokół miłości

Zapraszam do studia w Krośnie lub Jaśle

Kiedy zrobić sesję brzuszkową

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Szczęście rodzi się w brzuszku. Obserwujemy jak brzuszek rośnie i jest to jedyny przyrost wagi, który cieszy kobiety.

Na pewno warto upamiętnić ten magiczny stan, zwłaszcza, że 9 miesięcy tak szybko mija. Najlepszym okresem do wykonania sesji jest ostatni trymestr (najlepiej 6-8 miesiąc), brzuszek jest już wtedy okazały, ale jeszcze tak bardzo nie przeszkadza przyszłej mamie. Odkładanie sesji na ostatnią chwilę wiąże się z tym, że sesja może się nie odbyć, jeśli Wasz skarb pojawi się na świecie nieco wcześniej niż sądziliście.

Jeśli przyszła mama sobie życzy mogę wykonać także mini sesję w każdym trymestrze, aby uwiecznić rosnący brzuszek. W takim przypadku cenę uzgadniam indywidualnie.

Sesja ciążowa w domu, studio lub plenerze

Sesję ciążową mogę wykonać zarówno w studio, plenerze, jak też w Waszym domu. Oczywiście sesję w domu należy wcześniej omówić, abym mogła ocenić, czy organizując ją u Was to warunki domowe pozwolą na organizację takiej sesji, czyli czy będę w stanie spełnić Wasze oczekiwania. Jeśli wybierzecie plener, aby sesja brzuszkowa odbyła się w pięknym otoczeniu natury należy wziąć pod uwagę usytuowanie miejsca sesji, chodzi o zapewnienie sobie intymności, bez adoracji ciekawskich spojrzeń…

Jak się przygotować?

Chętnie też dojadę w Wasze wymarzone miejsce na taką sesję. Przed sesją zawsze polecam wizytę u fryzjera i makijażystki – warto zrobić też manicure…w końcu taka sesja ma być pamiątką na całe życie a każda z Was chciałaby na niej wyglądać zjawiskowo.

Co zabrać ze sobą na sesję ciążową

Na sesje ciążowe warto zabrać ze sobą kilka zestawów ubrań. Idealnie nadają się sukienki, rozpinane koszule, bluzki i swetry, luźne spodnie lub dżinsy, długie zwiewne spódnice . Kolorystyka to ecru, złamana biel, szarości, delikatne pastele oraz kolory ziemi, zgaszone fiolety i czerwienie. Najlepiej, aby ubranie były w jednolitym kolorze , bez zbędnych napisów i wzorów.

Sesja z partnerem

Do udziału w sesji zapraszam również partnerów i rodzeństwo maluszka, który niedługo przyjdzie na świat. Fajnie jest, gdy Wasze stylizacje są zgrane kolorystycznie, to dodatkowy atut każdej sesji. Jeśli będziesz miała wątpliwości co zabrać na sesję zadzwoń do mnie, chętnie podpowiem.

Dlaczego warto zrobić sesję brzuszkową

Fotografia ciążowa to okazja do uchwycenia piękna kobiecego ciała i przemian które w nim zachodzą, ale przede wszystkim uczuć radości towarzyszącej temu stanowi i bliskość partnera wspierającego kobietę. I choć w sesje ciążowe to także okazja do pokazania piękna i nagości kobiecego ciała to ja wolę robić to bardzo ostrożnie, by ze zdjęcia emanowała matczyna miłość a nie seksapil, którego żadnej kobiecie na sesji brzuszkowej nie odbieram.

Ile trwa sesja

Czas trwania sesji to zazwyczaj 2-3 godziny, ale zdarzają się sesje zarówno krótsze, jak i dłuższe sesje. To zależy od miejsca lub miejsc, w którym ją organizujemy, od Waszego samopoczucia, czasem pogody, jeśli jest to plener. Zawsze poświęcam Wam tyle czasu ile potrzeba, aby osiągnąć zamierzony efekt.
Szczegóły sesji zawsze ustalamy wcześniej. Dokładnie pytam o Wasze oczekiwania, aby móc lepiej przygotować się do sesji.

 

Zapraszam do kontaktu

telefon: 604 641 343
e-mail: joanna@fotografiasmyka.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 20:00
sob: 09:00 – 13:00

Studio Krosno, Jasło