„Rodzina. Nie mamy wszystkiego, ale mamy siebie nawzajem i to jest wszystko czego potrzebujemy!”

Zapraszam do studia w Krośnie i w Jaśle

Fotografia Rodzinna

Uwielbiamy wpatrywać się w fotografię naszych najbliższych i wspominać mijający czas i okoliczności w jakiej zostały zrobione. Czas ucieka. Chwile są ulotne, dzieci szybko rosną i ciągle się zmieniają. Dlatego warto jest wzbogacać i uaktualniać album fotografii rodzinnych o zdjęcia wykonane na sesji rodzinnej wykonanej specjalnie dla Was. Profesjonalne sesje zdjęciowe to piękna pamiątka dla całej rodziny, a także prezent dla dziadków, cioć i kuzynostwa, z którymi chcemy być jeszcze bliżej.

Sesje w studio, domu lub plenerze

Zadaniem fotografa jest uwiecznić radość na zdjęciach, dlatego każda sesja jest pełna zrozumienia, współpracy i przyjaznej, naturalnej atmosfery. To gdzie taka sesja rodzinna zostanie przeprowadzona, zależy od rodziców. Może być to moje studio w Krośnie, dom lub plener.

Sesja studyjna

Zapraszam do mojego studio, gdzie do Waszej dyspozycji jest dużo przestrzeni do wykonania zdjęć rodzinnych w kilku stylizacjach. Jest również pomieszczenie, gdzie znajdują się akcesoria i rekwizyty, aby Wasze fotografie rodzinne były jeszcze ciekawsze. Jest miejsce, gdzie można zmienić garderobę, przewinąć i nakarmić maluszka.

Fotografia rodzinna w domu

Jeżeli największy komfort odczuwacie w domu, to taka sesja zdjęciowa rodzinna powinna odbyć się właśnie tam. Zwłaszcza, gdy Wasze pociechy są małe a wyjście z domu to „prawdziwa wyprawa” lub gdy po prosty lubicie life style, czy fotografie rodzinne na których bardzo dobrze widać Wasze codzienne życie i otaczają Was dobrze znane przedmioty.

Plenerowe inspiracje

Sesja rodzinna w plenerze to dobry pomysł na spacer za miasto, wśród wiosennej zieleni, jesiennej aury i złotych liści lub w białej scenerii śniegu. A może właśnie w mieście macie swoje ulubione miejsce tj. podcienia, fontannę lub ławeczkę w parku, gdzie macie życzenie zrealizować Waszą sesja rodzinna w plenerze. Pomysłów jest wiele.

Sesja jest dla Was

Aby uchwycić piękno i esencję szczęśliwej rodziny, warto postawić na naturalność.
Zapomnijcie, że fotograf robi Wam zdjęcia i po prostu dobrze się bawcie, a wówczas pamiątka będzie jeszcze piękniejsza.

Wszelkie wątpliwości i pomysły można omówić przed rozpoczęciem zdjęć, ale jeżeli w trakcie przyjdzie Wam do głowy jeszcze inny pomysł, to nie krępujcie się o tym powiedzieć, ponieważ jest to przede wszystkim czas dla Was i to Wy jesteście w tym wszystkim najważniejsi.

Staram się wychodzić naprzeciw wszystkim Waszym oczekiwaniom, tak, aby moje usługi w pełni Was satysfakcjonowały.

Zapraszam do kontaktu

telefon: 604 641 343
e-mail: joanna@fotografiasmyka.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 20:00
sob: 09:00 – 13:00

Studio Krosno, Jasło