Gdzie odbywają się sesje bożonarodzeniowe?

Mini sesje świąteczne jak co roku odbywają się w zacisznym studio. Co roku zmieniamy aranżację i wystrój scenek, ale zawsze towarzyszy nam wyjątkowo świąteczny klimat. Jest zawsze co najmniej trzy scenki i niezliczona ilość dodatków. Całe studio fotograficzne zamienia się prawdziwy raj do sesji dziecięcych. Wszystko po to by magiczne chwile zatrzymane zostały na całe życie.

Kiedy najlepiej zarezerwować termin?

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by gotowe zdjęcia trafiły do Was przed świętami. Sesje odbywają się tuż po pierwszym listopada. Aby zarezerwować terminy listopadowych sesji, rezerwacji terminów najlepiej dokonać jeszcze w październiku.

Jak się przygotować do sesji zdjęciowej?

Co roku ogłaszając zapisy na mini sesje na fanpage @fotografiasmyka i tam zamieszczam obszerną informację dotyczącą opisów scenek oraz sugerowanej kolorystyki ubrań. Dla Waszej dyspozycji jest również garderoba studyjna. Są sukienki dla dziewczynek oraz suknie dla mam.

Sesja na prezent? To strzał w dziesiątkę

Jeżeli szukacie wyjątkowego prezentu pod choinkę, to świetnym pomysłem jest zaproszenie na sesję zdjęciową, a wraz z nim otrzymacie personalizowany voucher. Ważność voucheru wynosi 3 miesiące i w tym czasie obdarowany powinien umówić się na dogodny termin sesji.
 

Zapraszam do kontaktu

telefon: 604 641 343
e-mail: joanna@fotografiasmyka.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 20:00
sob: 09:00 – 13:00

Studio w Krośnie i w Jaśle