„Dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił tego, czego pragnie”

Paulo Coelho

Fotografia dziecięca

Dzieci to największe szczęście każdego rodzica, dlatego warto pomyśleć o zatrzymaniu pięknych chwil na fotografiach.

Sesje plenerowe lub studio w Krośnie

Sesje dziecięce dedykuję dzieciom powyżej roczku. Jest to okres dużego rozwoju psychomotorycznego, więc sesja dziecięca jest czasem dużym wyzwaniem, zarówno dla mnie, jak i dla rodziców. Każde dziecko jest inne, jedne są nieśmiałe, inne od razu zaczynają „pozować”, dlatego czas takiej sesji zależy od samego dziecka i trwa od 1 do 1,5 godz. W tym wieku dzieci interesuje wszystko co nowe, dlatego sesje są pełne emocji. Najczęściej dzieci stawiają swoje pierwsze kroki i często bywa, że uciekają z zaplanowanego kadru. Dlatego sesja zdjęciowa dzieci może się odbyć w moim studio lub w plenerze, gdzie „mały uciekinier” będzie zajęty nowymi rzeczami i swobodnie można go fotografować. Staram się, aby każda sesja fotograficzna dla dzieci była okazją do wspaniałej zabawy nie tylko dla mnie, ale także dla każdego dziecka. W studio znajdują się zabawki, aby pomóc zaakceptować się w studio i ułatwić pracę fotografowi dziecięcemu.

Fotografia dziecięca to także fotografia z okazji pierwszych, drugich i kolejnych urodzin, fotografia przedszkolaków oraz dzieci do lat kilkunastu. Czyli do okresu kiedy powiedzą: „Mamo, ja już jestem za duży …”

Przygotowanie do sesji

W zależności od wieku i Waszych oczekiwań co do sesji, przed każdą sesją dziecięcą szczegółowo ustalam z rodzicami co mają ze sobą zabrać i jak się przygotować.

Studio w Krośnie