„Dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił tego, czego pragnie”

Paulo Coelho

Fotografia dziecięca

Dzieci to największe szczęście każdego rodzica, dlatego warto pomyśleć o zatrzymaniu pięknych chwil na fotografiach.

Sesje plenerowe lub studio

Sesje dziecięce dedykuję dzieciom powyżej roczku. Jest to okres dużego rozwoju psychomotorycznego, więc sesja dziecięca jest czasem dużym wyzwaniem, zarówno dla mnie, jak i dla rodziców. Każde dziecko jest inne, jedne są nieśmiałe, inne od razu zaczynają „pozować”, dlatego czas takiej sesji zależy od samego dziecka i trwa od 1 do 1,5 godz. W tym wieku dzieci interesuje wszystko co nowe, dlatego sesje są pełne emocji. Najczęściej dzieci stawiają swoje pierwsze kroki i często bywa, że uciekają z zaplanowanego kadru. Dlatego sesja zdjęciowa dzieci może się odbyć w moim studio lub w plenerze, gdzie „mały uciekinier” będzie zajęty nowymi rzeczami i swobodnie można go fotografować. Staram się, aby każda sesja fotograficzna dla dzieci była okazją do wspaniałej zabawy nie tylko dla mnie, ale także dla każdego dziecka. W studio znajdują się zabawki, aby pomóc zaakceptować się w studio i ułatwić pracę fotografowi dziecięcemu.

Fotografia dziecięca to także fotografia z okazji pierwszych, drugich i kolejnych urodzin, fotografia przedszkolaków oraz dzieci do lat kilkunastu. Czyli do okresu kiedy powiedzą: „Mamo, ja już jestem za duży …”

Przygotowanie do sesji

W zależności od wieku i Waszych oczekiwań co do sesji, przed każdą sesją dziecięcą szczegółowo ustalam z rodzicami co mają ze sobą zabrać i jak się przygotować.

Zapraszam do kontaktu

telefon: 604 641 343
e-mail: joanna@fotografiasmyka.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 20:00
sob: 09:00 – 13:00

Studio w Krośnie i w Jaśle