Z miłości do ludzi i fotografii

Szukacie fotografa ślubnego, aby uwiecznić niezapomniane chwile podczas Waszego ślubu i wesela? Chcecie, aby Wasz najpiękniejszy dzień w życiu i starannie zaplanowane przyjęcie stało na najwyższym poziomie. Aby dobry fotograf uwietrznił pierwszy taniec, do którego kroki tak długo ćwiczyliście. Jednym słowem szukacie osoby zajmującej się fotografią ślubną, która wykona dla pary młodej – czyli dla Was reportaż ślubny i wyjątkowe zdjęcia ślubne oraz sesję plenerową.
Dobrze trafiliście. Profesjonalna fotografia ślubna to właśnie Fotografia Smyka. To fotograf na wesele, który przygotuje dla Was piękne zdjęcia ślubne, które są najwspanialszą pamiątką.

Śluby, wesela

Czego nie robię na ślubach? nie kładę się na posadzce w kościele, nie wkładam obiektywu tam gdzie nie powinno go być, staram się nie zasłaniać – tam gdzie nie jest to konieczne i nie przeszkadzać swoją obecnością Wam i Waszym bliskim w tym pełnym emocji dniu, staram się być niezauważalna mimo 180 cm wzrostu.

Co robię na ślubach: jestem jak fajna siostra, czyli pomagam zasunąć sukienkę, poprawię muszkę, przypomnę o obrączkach, popłaczę na błogosławieństwie wraz z Waszymi mamami, pożartuję z super śmiesznym wujkiem i na pewno potańczę razem z Wami na parkiecie, kiedy muzyka wpadnie w ucho, ale przede wszystkim będę fotografowała i fotografowała, by ulotne chwile zatrzymać wraz z Waszymi emocjami na zdjęciach. Byście moi Drodzy, mogli oglądać zdjęcia i wracać do tych chwil, kiedy ślubowaliście sobie miłość, a może kiedy pobrudziliście się krojąc tort, a może kiedy zobaczycie na zdjęciu babcię ukradkiem ocierającą łzę wzruszenia?

Sesje ślubne, narzeczeńskie, plenerowe

Wiem, że sesje ślubne bywają dla Was stresujące, bo oglądacie w internecie zdjęcia par ślubnych, które bywają wynajętymi modelami do sesji pokazowych. Wy też chcielibyście dobrze wyglądać na zdjęciach, ale nie wiecie jak stanąć, gdzie patrzeć.

Nie martwcie się, za pomocą kilku słabych żartów i prostych trików sprawię, że przestaniecie się tym przejmować, skupicie się na swojej drugiej połówce, a atmosfera na Waszej sesji ślubnej będzie bardzo przyjemna. Zależy mi, aby sesja była dla Was miłym przeżyciem, formą relaksu, a nie czasem pełnym zbędnych napięć. Czasem zastanawiam się, czy Młodzi bardziej są zadowoleni ze zdjęć, które im robię czy z atmosfery na sesji. Jedno wiem na pewno, że są zadowoleni!

Każda Para Młoda przed podjęciem decyzji o wyborze fotografa ma pewne dylematy. Jeżeli chcecie zadać mi pytanie lub sprawdzić dostępność terminu – piszcie śmiało!

 

Zapraszam do kontaktu

telefon: 604 641 343
e-mail: joanna@fotografiasmyka.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 20:00
sob: 09:00 – 13:00

Studio w Krośnie i w Jaśle