Sesje plenerowe oraz ich charakter zależą w dużej mierze od pory roku.

Każdy z nas ma ulubione miejsce, gdzie chętnie odpoczywa i do którego chętnie wraca, aby się zrelaksować. Takie miejsce to świetny pomysł, żeby zaprosić fotografa i zrealizować sesję fotograficzną.

Osobiście mieszkam na wsi i serdecznie zapraszam do Umieszcza (koło Tarnowca) do wykonania niepowtarzalnych zdjęć na łonie przyrody. Są tam dziewicze łąki, zagajniki drzew, strumyk, wiejskie drewniane chaty, wiejskie płoty z malwami i wiele innych.

Zapewne w Waszej okolicy są również piękne ogródki, kwitnące sady, łany zbóż, pola maków lub kukurydzy, itp. Pokażcie mi takie miejsca a wykonam dla Was niepowtarzalne zdjęcia.

Rozumiem, że nie wszyscy przepadają za wiejską sielanką, dlatego zapraszam do takich miejsc jak: krośnieńska starówka, stylowa restauracja, fontanna na rynku w Krośnie lub Jaśle, osada w Trzcinicy, Dworek w Żarnowcu. Być może wolicie zdjęcia nad wodą? Są ciekawe miejsca nad rzeką Jasiołką, Wisłoką, Tabor, Ropą, nad Zaporą w Krępnej lub nad zaborą w Solinie, w Rudawce Rymanowskiej, a może chcecie odwiedzić ruiny Zamku w Odzykoniu, Prządki w Czarnorzekach, czy wieżę widokową na górze Liwocz.

Zapewne dla wielu z Was dobrym pomysłem będzie sesja na dworcu kolejowym, warsztacie samochodowym, a może tak po prostu w piaskownicy, na placu zabaw, w parku lub w wesołym miasteczku (o ile będzie ładna pogoda). Możliwości jak widać jest wiele, a ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie!